Pirmā stāva ielas terase

PirmaisstavsCustomZivju restorāna Le Dome paplašinājums uz klusās Miesnieku ielas ļauj baudīt Vecpilsētas gaisotni, klausīties nesteidzīgos garāmgājēju soļos, kā arī vērot pēcpusdienas saules rotaļas uz tuvējo namu sienām. Terasē ir 10 vietas, tāpēc ir ieteicams veikt rezervāciju iepriekš.

Terasē tiek pasniegta zivju restorāna Le Dome ēdienkarte.

Terases darba laiks: katru dienu no plkst. 12:00 – 23:00


Piektā stāva jumta terase

PiektaisstavsMūsu ekskluzīvā un pelnīti atzītā par vienu no Rīgas skaistākajām jumta terasēm ir atvērta arī tev – laiskām pēcpusdienām, ķerot saules starus un nesteidzīgiem vakariem, vērojot saulrietu un baudot kādu no Šefpavāra Sergeja Šiporova izcilajiem ēdieniem no mūsu jaunās terases ēdienkartes!

Terasē ir 14 vietas, kas veido klusu, omulīgu, netraucētu atmosfēru un paver romantiskus skatus uz Vecpilsētas jumtiem un baznīcu torņiem. Ikvienam viesim tiek radīta sajūta, ka viņš ir savā privātā pasākumā, kur viesmīlis un pavārs viesa acu priekšā uzbur brīnišķīgu restorāna apmeklējumu.

Terases darba laiks: katru dienu no plkst. 12:00 – 23:00

Rezervācijām: +371 67559884; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.